Шановні ракетники і артилеристи!

Дата: 03.11.2022 10:33

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії!

У всіх масштабних бойових діях, локальних конфліктах, артилерія грала одну з ключових ролей, визначаючи найчастіше результат бою. Протягом вже восьми років наша артилерія відіграє найбільш значну роль в війні російським ворогом. У тривалій та жорсткій боротьбі воїни-артилеристи своєю рішучістю та хоробрістю вписали та продовжують наповнювати яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис нашої української слави!

Проте саме цьогоріч це свято по-особливому щиро та гордо відкликається у кожному гарячому українському серці, адже наші захисники дійсно найкращі та роблять просто неможливі речі, захищаючи наше життя, нашу волю, наше майбутнє!

У цей святковий день висловлюю глибоку шану і вдячність Збройним Силам України за мужність і героїзм в ім’я нашої незалежної України. Впевнений, що ваша бойова виучка, самовідданість і пильність будуть і надалі сприяти оборонній могутності нашої країни. Бажаю вам, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!І нехай всі наші молитви допомагають вам та захищають від біди!

Секретар ради                                                                                       Олександр ЛОВИНЮК