УВАГА!!! Новогуйвинська селищна рада закликає підприємців та жителів громади заощаджувати електроенергію.

Дата: 01.11.2022 16:41

Новогуйвинська селищна рада звертається до  підприємств, організацій, установ та мешканців громади щодо заощадження використання власних джерел живлення, у тому числі альтернативних з метою зниження електроспоживання в години максимуму з 8.00 до 11.00 та з 17:00 до 22:00. Наразі ситуація з енергобезпекою в Україні надскладна, і Житомирщина не є винятком.

Ми просимо підприємців переглянути режим роботи, та скоротити витрату електроенергії на 10% від добового споживання. Це допоможе збалансувати систему електропостачання в години пік.

Шановні мешканці громади, дуже важливо аби ви не залишали за собою увімкнене світло, а також вимикали з розеток ті прилади, якими не користуєтесь. Пральними та посудомийними машинами краще користуватись вночі, коли навантаження на електромережі менше.

Зараз на першому місці наша з вами безпека, а вже потім – кофморт.

Давайте разом розвантажимо українську енергосистему та дамо можливість уникнути віялових відключень електропостачання.

Коли ми згуртовані – ми сильні та незламні. І разом ми обов’язково Переможемо!