Відділ освіти інформує мешканців Новогуйвинської громади!

Дата: 28.10.2022 09:30

Фото без опису27.10.2022 року о 15-30 комісія обласної військової адміністрації (уповноваженої визначати формат освітнього процесу), розглянувши усі подані Відділом освіти документи щодо забезпечення безпекових умов для учасників освітнього процесу, надала дозвіл на зміну формату освітнього процесу у закладах освіти, а саме переходу від дистанційної форми на очну/змішану.

Це стосується таких закладів освіти: Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика, Глибочанська гімназія, Головенківська гімназія, Троянівський ліцей, Руднє-Городищенська гімназія, Головенківський заклад дошкільної освіти, Троянівський заклад дошкільної освіти «Берізка». Ці заклади можуть перейти на очну форму або змішану, оскільки є діти, що знаходяться за кордоном чи за межами територіальної громади. Адже, право кожної дитини на отримання якісної освіти має бути забезпечено. Діти – це майбутнє нашої України, їх освіченість – запорука добробуту країни.

Організовуючи очну форму навчання, адміністрація закладу обов’язково має враховувати місткість укриття. Якщо його недостатньо для усіх учасників освітнього процесу, то навчання має організовуватися позмінно.
Адже безпека усіх учасників освітнього процесу залишається пріоритетною.
Все буде Україна! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Начальник Відділу освіти Валентина СЛІНЧУК