Вітання секретаря селищної ради з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2022 10:17

Шановні мешканці громади!

Сьогодні наша країна відзначає подвійне свято –

День українського козацтва, захисників та захисниць України та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці свята нерозривно пов'язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Це релігійне свято, є одночасно національно-патріотичним та державним.

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці вберегти наших захисників та захисниць.

Я вірю в те, що ми, українці, – справжні борці за свободу – спільними зусиллями побудуємо могутню державу, і що Божа милість буде супроводжувати нас в цій справі.

Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Нехай Перемога, на яку ми чекаємо вже багато часу, нарешті настане і наші воїни-захисники повернуться до своїх рідних, відчують тепло рідного дому, і обіймуть усіх своїх близьких!

Ми не забудемо  та пам’ятатимемо  героїв, найкращих синів та дочок України, які загинули у кривавій російській війні. Вони для нас — приклад мужності та любові до України.

Слава Україні! Героям слава! Зі святом!

З повагою,

секретар селищної ради                           Олександр ЛОВИНЮК