Вітання секретаря селищної ради з Днем селища Озерне

Дата: 14.10.2022 09:18

Шановні жителі селища Озерне!

Сьогодні наша громада відзначає День селища Озерне!

Особливо знаковим є те, що день селища співпадає з  Днем українського козацтва, захисників та захисниць України та християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Озерне першим прийняло удар московського ворога, який розпалив вогонь повномасштабної війни в нашій країні. Проте ми змогли всі об’єднатися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Я вірю в те, що ми, українці, – справжні борці за свободу – спільними зусиллями побудуємо могутню державу, і що Божа милість буде супроводжувати нас в цій справі.

Від усієї душі  зичу селищу розвитку і процвітання. Усім мешканцям  бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Особлива подяка тим, хто боронить нашу країну зі зброєю в руках, тим хто  волонтерить, хто продовжує працювати, тримаючи економічний фронт та наповнюючи бюджет нашої громади. Вірю і знаю, що кожен з вас робить свій вклад у наближення нашої перемоги.

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага, щира довіра та незламна віра у Перемогу!

Слава Україні! Героям слава! Зі святом!