№142-ОД Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 12.10.2022 15:20

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 12 жовтня 2022 року                                                                      №142- ОД

Про скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести засідання  виконавчого комітету селищної ради 13 жовтня 2022 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Новогуйвинського ВЖРЕКП за 2021 рік.
  2. Про затвердження фінансового плану  Новогуйвинського ВЖРЕКП на 2023 рік.
  3.   Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії/надання послуг з постачання теплової енергії на 2023 рік Новогуйвинського ВЖРЕКП
  4. Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для  Новогуйвинського ВЖРЕКП
  5. Про початок опалювального  сезону 2022/23 років на  території Новогуйвинської  селищної ради
  6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради за  2021 рік.
  7. Про надання дозволу на приватизацію квартири.
  8. Питання опіки та піклування.
  9.   Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК