Субсидія на опалювальний сезон 2022-2023: що варто знати

Дата: 04.10.2022 08:40

Україна інтенсивно готується до зими. Наближення холодної пори змушує наших громадян запасатися теплими речами та оформляти субсидії.

Нині опишемо, чи змінилося подання документів, нарахування і виплата субсидій під час воєнного стану, чи вистачить грошей на виплату цієї державної допомоги і які документи потрібні внутрішньо переміщеним особам, щоб оформити субсидію.

Яка установа виплачуватиме субсидію у 2022-2023 р.

Призначеннями і виплатою субсидій населенню дотепер керувало Міністерство соціальної політики України. Однак, у зв’язку з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб  уряд розпочав працювати над тим, щоб виплата субсидії не була прив’язана до регіону проживання заявника, а така компетенція відійшла Пенсійному фонду.

З жовтня 2022 року субсидії населенню виплачуватиме Пенсійний фонд. А з грудня цього року його повноваження розширять – Пенсійний фонд розпочне ще й призначати субсидії.