№141-ОД Про скликання чергової 30 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 03.10.2022 16:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «03» жовтня 2022 р.                                                                              №141-ОД

Про скликання   чергової 30 сесії

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до  ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Скликати чергову 30 сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 12 жовтня 2022 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б.5,    смт. Новогуйвинське.

2. На сесію внести наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  2.  Про укладення Меморандумів про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою  Україна та  громадською організацією «Волонтерський штаб Житомира».
  3. Про розгляд  та затвердження стратегічного  плану розвитку Новогуйвинської селищної  територіальної громади до 2032 року».
  4. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств «Озерне» та ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2022 роки».
  5. Про фінансову підтримку КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на ліквідацію заборгованості КП «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради.
  6. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації комунальних підприємств.
  7. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельних  ділянок гр. Новак І.В., Новак Н.О.
  8. Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради до  Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України (щодо захисту громадян від енергетичного колапсу).
  9. Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради до  Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України (щодо необхідності визначення пріоритетів бюджетного фінансування, спрямованих на забезпечення обороноздатності держави та соціального захисту громадян при розгляді проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».
  10. Про інформування секретарем Ловинюком О.Г. депутатів Новогуйвинської селищної ради
  11. Земельні питання.
  12. Питання комунальної власності.
  13.  Різне.

3. Засідання постійних комісій провести за окремим графіком.

4. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради забезпечити доведення інформації про скликання сесії до депутатів селищної ради та мешканців територіальної громади.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                Олександр ЛОВИНЮК