Шановні вчителі та працівники освіти!

Дата: 30.09.2022 11:48

Шановні вчителі та працівники освіти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Від вчителя, педагога залежить майбутнє нашої держави, освіта, життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство, адже високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави виховуєте саме  ви- педагоги.

Ще більше ваша нелегка праця помітна сьогодні, коли російські злочинці обстрілюють міста і села, гинуть громадяни України, знищуються школи та університети. Вас сміливо можна назвати армією освітян, адже на ваших плечах зміцнення основ української державності. Ви незалежно від трагічних обставин продовжуєте виховувати майбутні покоління, сумлінно виконуєте всій професійний обов’язок, вчите наших дітей пізнавати й опановувати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, любов до дітей, високий професіоналізм та життєву мудрість. Міцного вам здоров'я, щастя,  добробуту вам і вашим родинам, терпіння, оптимізму, миру, незламності та віри у ПЕРЕМОГУ!