Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2022 08:55

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Бібліотека завжди була і залишається храмом знань, берегинею літературної спадщини людства, а бібліотекарі – провідниками у незвіданий світ друкованого слова.

Нинішня бібліотечна система активно використовує у своїй діяльності  сучасні технології, знаходиться в невпинному пошуку нових форм спілкування з читачами. І, насамперед, це відбувається завдяки високій професійності, відданості справі та невичерпному ентузіазму працівників бібліотек.

І сьогодні бібліотеки - це не просто книгозбірні, а повноцінні творчі та волонтерські хаби, де активно займаються з дітьми захисників, роблять безліч акцій на підтримку ЗСУ, збирають книги для українських біженців за кордон, плетуть маскувальні сітки для солдатів.

Від усієї душі бажаю вам творчої наснаги, натхнення, радості, цікавих досягнень у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою, секретар селищної ради                                      Олександр ЛОВИНЮК