Сьогодні, 27 вересня 2022 року відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Котковим Віталієм, який загинув у війні з російським агресором.

Дата: 27.09.2022 16:40

Котков Віталій народився 04.02.1977 р. в с.Соснівка Житомирського району. Він обороняв нашу Батьківщину ще з 2014 року, мужньо боровся і героїчно загинув. І сьогодні сотні односельчан долучились до скорботної панахиди та вшанували пам’ять Героя, який віддав своє життя за Україну.

У ці гіркі хвилини вся Новогуйвинська територіальна громада розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Вічна і світла пам‘ять Герою, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявляючи при цьому стійкість та мужність у боротьбі!

Герої не вмирають!