№574 Про надання дозволу на приватизацію квартири

від  «13» вересня  2022року

Про надання дозволу

на приватизацію квартири

Відповідно до Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженого наказом Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про порядок передачі квартир, будинків, житлових приміщень гуртожитків у власність громадян на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, затвердженого рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від 16.03.2021 року № 97, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл на приватизацію кв.40 за адресою: вулиця Авіаційна №59 в смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, загальною площею – 53,7 кв. м, житловою площею 28,1 кв. м. у рівних частках: Перекосу Олександру Валентиновичу, Перекос Оксані Петрівні, Перекос Юлії Олександрівні, Перекос Вікторії Олександрівні, Крутію Іллі Олексійовичу.

2. Затвердити розрахунок вартості надлишкової загальної площі квартири, що приватизується (додається).

2. Видати Перекосу Олександру Валентиновичу свідоцтво на право власності на житло, а саме: кв.40 за адресою: вулиця Авіаційна №59 в смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, загальною площею – 53,7 кв. м, житловою площею 28,1 кв. м. у рівних частках: Перекосу Олександру Валентиновичу, Перекос Оксані Петрівні, Перекос Юлії Олександрівні, Перекос Вікторії Олександрівні, Крутію Іллі Олексійовичу.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради оформити свідоцтво про право власності та забезпечити його видачу вказаному громадянину.

4. Зобов’язати власника квартири здійснити державну реєстрацію речового права згідно вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                Олександр ЛОВИНЮК