Відбулося відкриття меморіальної дошки на фасаді Новогуйвинської гімназії ім. Сергія Процика

Дата: 02.09.2022 16:10

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 2 вересня 2022 року у стінах Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради  відбулося відкриття двох меморіальних дошок на честь загиблих воїнів Жолудя Григорія Євгеновича, випускника гімназії та  Процика Сергія Юрійовича відомого вчителя фізкультури та викладача предмету «Захист України».

Вшанувати пам’ять захисників нашої країни зібралися секретар селищної ради Олександр ЛОВИНЮК, директор гімназії  Людмила Мозгових, педагогічний колектив гімназії, близькі родичі загиблих воїнів, випускники гімназії, працівники Новогуйвинської селищної ради та небайдужа громадськість.

Фото без опису  Фото без опису

Право відкрити меморіальні дошки було надано випускникам гімназії (нині теж військовослужбовцям) Денису Піскову та Петру Бикову.

Фото без опису  Фото без опису

Зі словами скорботи, вдячності та шани до присутніх звернувся секретар селищної ради: «Сьогодні нас зібрала подія, яка залишить свій відбиток у нашому житті назавжди. Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Вони загинули за свободу та територіальну цілісність України, за те, щоб ми жили в незалежній державі. Сьогодні ми робимо перший крок для увіковічення імен наших воїнів. Сподіваюсь, що ці меморіальні дошки будуть нагадувати наступним поколінням про героїчний вчинок Григорія Євгеновича та Сергія Юрійовича, а пам'ять про Героїв України назавжди залишиться в серцях людей».

Фото без опису  Фото без опису

Рішенням 29 сесії 8 скликання від 26 липня 2022 року Новогуйвинську гімназію було перейменовано на Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика.

Всі присутні на заході змогли вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

Світла пам’ять про наших бійців назавжди залишиться з нами у наших серцях.

«Поки нас пам'ятають – ми живі».