№ 563 Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 18.02.2021 №38

Про втрату чинності рішення

виконавчого комітету від 18.02.2021

№38

З метою реалізації повноважень, визначених частиною другою статті 19 Кодексу цивільного захисту України, організації та забезпечення функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Новогуйвинської територіальної громади, визначення складу органів управління та сил цивільного захисту,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома інформацію, що згідно розпорядження Новогуйвин-ського селищного голови від 28 липня 2022 року  № 266-К з 01 серпня 2022 року на посаду спеціаліста з питань цивільного захисту відділу управління персоналом Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області призначено Вербицького Антона Броніславовича, у зв’язку з чим вважати рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 18.02.2021 №38 «Про організацію цивільного захисту» таким, що втратило чинність.

2. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на заступника селищ-ного голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар ради                                                                Олександр ЛОВИНЮК