День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2022 10:58

Шановна громадо!

Щороку, 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Тому, саме квітка соняха стала символом цього дня.

На жаль, право бути незалежними необхідно виборювати. Наш героїчний народ переживає не одну війну, але українські воїни залишаються волелюбними, нескореними й хоробрими.

Новогуйвинська селищна рада, хвилиною мовчання вшанувала пам’ять всіх військовослужбовців та добровольців, котрі віддали життя захищаючи Батьківщину.

Щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Висловлюємо слова вдячності нашим мужнім захисникам які героїчно  боронять рідну  землю та бажаємо міцного здоров’я, сил, терпіння і чистого неба над головою.

Не забудемо…!  Не пробачимо...!

З повагою,

секретар селищної ради              Олександр ЛОВИНЮК