№ 554 Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна комунальної власності від 18.10.2021 №1-Н

Дата: 17.08.2022 15:27

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 554

від  «10» серпня  2022 року

Про дострокове припинення договору

оренди нерухомого майна комунальної

власності від 18.10.2021 №1-Н

Відповідно до ст.  29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 2 ст. 24 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши заяву ТОВ «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення» від 26.06.2022р. про дострокове припинення договору оренди від 18.10.2021р. №1-Н , виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Достроково припинити договір оренди нерухомого майна комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 18.10.2021р. №1-Н - нежитлового приміщення, кімната №5 другого поверху прибудови поліклінічного корпусу, літ А1, площею 17,3 кв.м. за адресою: шосе Сквирське. 3, село Станишівка, Житомирського району, Житомирської області, укладеного між Новогуйвинською селищною радою та ТОВ «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення» за згодою сторін, з дати підписання акта повернення майна з оренди.

2. Делегувати секретарю Новогуйвинської селищної ради повноваження підписати додатковий договір про дострокове припинення договору оренди та акт повернення майна з оренди.
3. Доручити балансоутримувачу КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради:
-провести огляд майна та звірку розрахунків по орендній платі, відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг;
-надати селищній раді підписаний орендарем та балансоутримувачем акт повернення майна з оренди та інформацію про стан майна та розрахунків.

4. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради, після отримання від балансоутримувача примірника акта повернення майна з оренди, провести розрахунки з ТОВ «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення» (код ЄДРПОУ- 38906094) по забезпечувальному депозиту.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів Світлану САДОВСЬКУ.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК