Вітання секретаря селищної ради з Днем Незалежності України

Шановні жителі громади!

24 серпня в Україні святкують важливе державне свято –

День Незалежності.

На жаль, цього року нам доводиться відзначити державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів, на полі кривавого бою, серед руїн наших прекрасних міст і сіл, із жагучим болем у серці від неймовірних втрат…

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Від щирого серця зичу вам, земляки, здоров’я, миру, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу і краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну! Вічна слава усім нашим захисникам та захисницям! Слава Україні!

З повагою,

секретар селищної ради                     Олександр ЛОВИНЮК