Вітання секретаря селищної ради з Міжнародним днем молоді

Дата: 12.08.2022 08:30

Дорогі юнаки та дівчата!

Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас.

12 серпня в Україні відзначають - Міжнародний день молоді!

Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року. Зазвичай  цього дня проводили різноманітні заходи, які були спрямовані на підтримку молодіжних організацій: конкурси, концерти, ярмарки.  Але цьогоріч, на жаль, війна внесла свої корективи, і реалізувати всі заплановані заходи не вдасться.

Ми пишаємося талановитими хлопцями та дівчатами, які активно беруть участь у житті громади, демонструючи високі досягнення і перемоги в навчанні, праці, творчості та спорті. Я точно знаю, що без ініціатив та ідей молоді ми не зможемо розвиватися – тому, намагаємося почути і зрозуміти кожного.

Бажаю вам енергійної молодості й запалу душі, блиску щастя в очах і закоханості серця, яскравих фарб життя і вірної удачі на шляху. Нехай у вашій долі ніколи не буде горя і зла, а тільки світлі і радісні моменти. Живіть легко, любіть і поважайте старше покоління, створюйте міцні сім’ї і ростіть щасливих дітей. Терпіння вам і сміливості у всіх вчинках, хай втілюються в життя всі заповітні мрії. Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров'я вам, щасливих днів, і у всьому успіхів!

Ви – наша надія і опора.   Зі святом!

З повагою,

Секретар селищної ради                  Олександр ЛОВИНЮК