№113 - ОД Про скликання засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 08.08.2022 12:57

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 08 серпня 2022 року                                                                      №113 - ОД

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Провести засідання  виконавчого комітету селищної ради 10 серпня 2022 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.
  3.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  4. Про виконання комунальним закладом «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради рішень ради і виконавчого комітету щодо батьківської плати за навчання за  2021 – 2022 навчальний рік  та використання коштів.
  5. Про погодження розміру батьківської плати  за навчання у комунальному закладі «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради на 2022 – 2023 навчальний рік.
  6.  Про затвердження висновку Управління фінансів  Новогуйвинської селищної ради про обсяг перевиконання дохідної частини загального фонду селищного бюджету  за підсумками першого півріччя 2022 року.
  7. Про визначення уповноважених осіб.
  8.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 01.04.2021 № 85 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та «Центром надання адміністративних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  9. Про надання дозволу  на приватизацію квартири.
  10. Про надання дозволу  на приватизацію житлового  приміщення в гуртожитку
  11. Про надання дозволу  на приватизацію житлового  приміщення в гуртожитку.
  12. Про внесення змін до договору  оренди нерухомого майна комунальної  власності від 01.07.2020 №1
  13. Про внесення змін у рішення  виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 22.07.2021 № 235  «Про надання дозволу щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».
  14. Про погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі ФОП Чумак Г.В.
  15. Про погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі (відкритий облаштований майданчик) ФОП Марчевський  В.С.
  16. Про дострокове припинення договору  оренди нерухомого майна комунальної  власності від 18.10.2021 №1-Н.
  17. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна гр. Калюжної Галини Михайлівни.
  18. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна гр. Кислицького Миколи Віталійовича.
  19. Питання опіки і піклування.
  20. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК