Вітання секретаря селищної ради з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 07.08.2022 08:30

Шановна громадо!!!

Щороку, в першу неділю серпня на підставі Указу Президента України № 579/2007 від 27 червня 2007 року  в Україні святкують -

День Повітряних Сил Збройних Сил України!

Повітряні Сили країни – це один з головних носіїв бойового потенціалу Збройних сил України.

Сучасний розвиток Повітряних Сил здійснюється з урахуванням викликів і загроз, які постали перед нашою державою з 2014 року і продовжуються на даний час. Наших пілотів поважають і цінують у всьому світі. Кожен із них відіграє вагому роль в обороні нашої держави. Вони не лише виконують важливі бойові завдання, а й надають необхідну авіаційну та логістичну підтримку.

Дякую військовослужбовцям та ветеранам Повітряних Сил Збройних Сил України за самовіддане виконання службового обов’язку, вірність військовій присязі та вагомий внесок у загальну справу оборони України.

Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті повітряних кордонів нашої держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої Перемоги.

Не можливо не згадати подвиг полеглих захисників неба, які, на жаль, не повернулися з польоту та інших бойових завдань. Вони ніколи не будуть забуті….  Ми завжди пам’ятатимемо їх !!!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

З вдячністю та  повагою,

секретар селищної ради                                     Олександр ЛОВИНЮК