№1056 Про передачу земельних ділянок у постійне користування

Дата: 01.08.2022 10:21

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №1056

(двадцять дев’ята  сесія восьмого скликання)

від  «26» липня 2022 року

Про передачу земельних ділянок

у постійне користування

Розглянувши клопотання директора КУ “Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” Новогуйвинської селищної ради про передачу земельних ділянок у постійне користування та заяву начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП про припинення права постійного користування земельною ділянкою, керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 92, 122, 123, 125, 126, 141, 142 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 25.07.2022р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити Новогуйвинському ВЖРЕКП право постійного користування земельною ділянкою, площею 2,0824 га, кадастровий номер 1822055600:02:001:0597 для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (07.02), яка знаходиться в смт. Гуйва, по вул. Армійській Житомирського району Житомирської області.

2. Передати у постійне користування комунальній установі «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради земельні ділянки для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (07.02), а саме:

- площею 2,0824 га, кадастровий номер 1822055600:02:001:0597, яка знаходиться в смт. Гуйва, по вул. Армійській, Житомирського району Житомирської області;

- площею 2,6000 га, кадастровий номер 1822055600:03:001:0281, яка знаходиться в смт.  Новогуйвинське, по вул. Дружби Народів, Житомирського району Житомирської області.

3.  Контроль за цільовим та ефективним використанням земельних ділянок, визначених у п. 2 цього рішення, покласти на комунальну установу «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради.

4.   Рекомендувати комунальній установі «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради здійснити державну реєстрацію права постійного користування земельними ділянками, визначеними у п. 2 цього рішення, у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК