№ 1051 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Дата: 01.08.2022 10:13

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №1051

( двадцять дев’ята сесія восьмого скликання)

від “26” липня  2022 року

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної

ділянки комунальної власності

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 83, 122, 184, 186 Земельного кодексу України, ст. 19, 25, 57 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 25.07.2022р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Новогуйвинської селищної ради, площею 0,7000 га для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (03.01), кадастровий номер 1822055600:03:001:0285, яка знаходиться за адресою: смт. Новогуйвинське, вулиця Дружби Народів, 5, Житомирського району Житомирської області.
  2.   Новогуйвинській селищній раді здійснити державну реєстрацію права комунальної власності земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар селищної  ради                                          Олександр ЛОВИНЮК