№1033 Про збільшення статутного фонду, внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції

Дата: 01.08.2022 09:20

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1033

(двадцять дев’ята сесія восьмого скликання)

від  «26» липня 2022р.

Про збільшення статутного фонду,

внесення змін та затвердження Статуту

Комунального підприємства «Озерне»

Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції

Розглянувши та обговоривши клопотання Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради від 21.07.2022р. №288, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Збільшити статутний фонд Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на 1543000,00 грн. (один мільйон п’ятсот сорок три тисячі гривень) з них:

-1400000,00 грн (один мільйон чотириста тисяч гривень, 00 коп.) - на проєкт та модернізацію котла КВГ – 7,56-150 котельні № 1;

-112000,00 (сто дванадцять тисяч гривень 00 коп.) – на придбання глибинних насосів для системи водопостачання в смт Озерне;

- 31000,00грн. (тридцять одна тисяча гривень 00 коп.)

2.Внести зміни у п. 4.1. розділу 4 Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, виклавши абзац другий «Статутний фонд підприємства сформовано з коштів, що передаються на баланс Підприємству згідно з рішенням Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, і становить 11 531 484,68 грн. (одинадцять мільйонів п’ятсот тридцять одна тисяча чотириста вісімдесят чотири гривні  68 коп.).» у новій редакції, а саме:

«Статутний фонд підприємства сформовано з коштів, що передаються на баланс Підприємству згідно з рішенням Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, і становить 13 074 484 грн. 68 коп. (тринадцять мільйонів сімдесят чотири тисячі чотириста вісімдесят чотири  гривні 68 коп.)»

3.У зв’язку зі змінами, відповідно до пунктів 2 та 3 цього рішення викласти Статут Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції згідно з додатком.

4.Уповноважити начальника Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Бялошицького М.І. на внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, щодо нової редакції Статуту.

Статут

Секретар ради                                                             Олександр ЛОВИНЮК