Відбулася нарада щодо підготовки опалювального сезону в умовах повномасштабної війни

Дата: 25.07.2022 16:20

22 липня 2022 року секретар Новогуйвинської селищної ради Олександр ЛОВИНЮК прийняв участь в нараді, яка проходила в Міністерстві розвитку громад та територій України під головуванням Олексія ЧЕРНИШОВА.

Вперше за багато років Міністр особисто провів нараду по підготовці до опалювального сезону в умовах повномасштабної війни з кожною областю.

Він буде чи не найскладнішим для нашої країни. На сьогодні зони відповідальності поділені між центральною та місцевою владами, енергетиками, а також національною компанією «Нафтогаз Трейдинг».

Також обговорили питання подальшого впровадження альтернативних джерел енергії й нові технології, які можуть та мають стати у пригоді для заощадження використання природного газу. Нових рішень потребують наші багатоповерхівки, які до війни неекономно використовували енергоресурс. Тому зменшення та економія використання тепла під час війни – це питання виживання всієї країни.

Величезне прохання до громадян громади розраховуватись за комунальні послуги вчасно. В умовах війни, в умовах нестачі газу дуже важлива фінансова дисципліна комунальних підприємств!