Сьогодні в смт Новогуйвинське відбувся проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом “ПОРУЧ”

Дата: 12.07.2022 14:21

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – “ПОРУЧ”, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Під час занять з дітьми спілкуються відповідно навчені фахівці. Діти отримують інформацію про здоровий спосіб життя, правильне харчування, способи підвищенні імунітету, а також виконують розвивальні вправи, займаються спортом.

Ді­ти ма­ли на­го­ду зай­ма­тись на трьох ло­ка­ці­ях із спе­ці­аліс­та­ми в сво­їй сфе­рі:

1. Психолог — «Територія безпеки».
  2. Тренер-викладач — «Спортивна».
  3. Лікар — «Здоров’я й безпека».

Після завершення заходу усі учасники залишились задоволеними безпосередньою участю в проєкті та виявили бажання повторно взяти участь у заході. Окрім того, їм було вручено спеціальні подарунки від організаторів.