Вітання секретаря селищної ради з Днем селища Новогуйвинське!

Дата: 12.07.2022 08:59

Шановна громадо!

У житті кожної людини буває багато свят, родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного селища Новогуйвинське!

Щороку в цей день відбувається святкування – звучить музика, вулиці наповнюються дитячим сміхом, господині готують смаколики, приїздять гості.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Сьогодні, в День релігійного свята Петра і Павла, нехай урочистий церковний дзвін наповнить ваші душі натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, зцілить хвороби і нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями. Від щирого серця й від усієї душі бажаю, щоб це свято принесло вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток будуть у кожному домі, у кожній родині.

Щиро вірю, що в наступному році День селища ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!

Зі святом! Слава Україні!

З найкращими побажаннями

секретар селищної ради                             Олександр ЛОВИНЮК