Затвердження інструкції з охорони праці

Дата: 06.07.2022 14:38

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від  «__» ____________ 2022 р.                                                            №_______

Про затвердження інструкцій

з охорони праці

Відповідно до Положення про розробку інструкцій з охорони праці, затвердженого наказом комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці  та соціальної політики України від 29.01.1998 р. № 9, із змінами, керуючись Законами України «Про охорону праці» «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити:
  2. Інструкцію з охорони праці № 1 при користуванні електричними побутовими приладами в адміністративних приміщеннях Новогуйвинської селищної ради (додаток 1).
  3. Інструкцію з охорони праці № 2 про надання першої долікарської допомоги при нещасних випадках (додаток 2).
  4. Інструкцію з охорони праці № 3 при роботі з персональним комп’ютером (додаток 3).
  5. Інструкцію з охорони праці № 4 для посадових осіб, службовців та обслуговуючого персоналу (додаток 4).
  6. Інструкцію з охорони праці  № 5 для завідувача господарства (додаток 5).
  7. Інструкцію з охорони праці № 6 для водія легкового автомобіля (додаток 6).
  8. Інструкцію з охорони праці № 7 для прибиральника службових приміщень (додаток 7).
  9. Інструкцію з охорони праці  № 8 під час прибирання території (додаток 8);
  10. Інструкцію з охорони праці № 9 для осіб, що перебувають у відрядженні (додаток 9).
  11. Інструкцію з охорони праці № 10 по електробезпеці для отримання першої групи допуску (додаток 10).
  12. Інструкцію з охорони праці № 11 та безпеки життєдіяльності в умовах низьких температур (додаток 11).
  13. Інструкцію з охорони праці № 12 при роботі на висоті (додаток 12).

2. Працівникам селищної ради дотримуватися вимог інструкцій з охорони праці та не допускати виникнення пожеж та виробничого травмування на робочих місцях.

3. Керівникам структурних підрозділів селищної ради, старостам, інспектору з охорони праці селищної ради в процесі роботи вимагати дотримання підлеглими працівниками вимог інструкцій з охорони праці та вживати заходів щодо недопущення випадків пожеж та виробничого травмування на робочих місцях.

1. Інспектору з охорони праці селищної ради провести інструктажі з охорони праці  із працівниками селищної ради та старостами у встановлені терміни і способи.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК

Додаток 1                                                  Додаток 6

Додаток 2                                   Додаток 7