Про участь у програмі UPSHIFT.

Дата: 05.07.2022 10:21

В Житомирській області впродовж 9 місяців  2022-2023 років буде впроваджуватись програма UPSHIFT.

UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах по всьому світу. Вона дає можливість підліткам, молоді пропонувати, втілювати власні ідеї для вирішення актуальних проблем і надасть інструменти та ресурси, щоб задовольняти потреби на рівні своїх шкіл, громад, міст тощо.

З метою реалізації інноваційної програми для молоді в Житомирській області розпочато реалізацію проєкту та відкрито набір менторів для роботи з молоддю в режимі офлайн.

Запрошуються у відборі менторів вмотивовані, готові працювати з підлітками та молоддю 14-21 років на засадах партнерства, заповнивши форму для реєстрації за посиланням: https: //bit.ly/UPSHIFTMentors.

Реєстрацію продовжено до 15 липня 2022 року.