До уваги мешканців!

Дата: 30.06.2022 10:27

Шановна громадо!

Шановні суб’єкти господарської діяльності на території Новогуйвинської селищної територіальної громади!

Повідомляємо про те, що радою оборони Житомирської області  від 20 червня 2022 року «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану» та Житомирською обласною військовою адміністрацією прийнято рішення про посилення контролю щодо недопущення продажу у період дії правового режиму воєнного стану алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам у військовій формі.

Звертаємо вашу увагу та наголошуємо на тому, що відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» рішення військових адміністрацій є обов’язковими до виконання на всій території юрисдикції відповідної військово адміністрації.

Нагадуємо, що  відповідно до указів Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 17.05.2022р. № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» воєнний стан на всій території України запроваджено до 25 серпня 2022 року.

Керівництво Новогуйвинської селищної ради