Новогуйвинська селищна рада прощається із захисником, який віддав своє життя за Україну….

Дата: 29.06.2022 15:34

Новогуйвинська селищна рада з глибоким сумом сповіщає про смерть  нашого земляка Волощука Леоніда Івановича, 1976 р.н.,  жителя Сінгурівського старостинського округу Житомирського району  Житомирської області.

18 червня 2022 року  в напрямку м. Костянтинівка Донецької області, Леонід  Іванович  отримав поранення несумісне з життям.

Ми не в змозі змінити обставини. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

Вічний спокій його душі.

Прощання із військовослужбовцем відбудеться  01 липня о 11-00 год. в с. Сінгури,  Житомирського району  Житомирської області.