№ 1028 Про створення комісії з обстеження санітарного стану полезахисних лісових смуг, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, за межами населених пунктів розташованих на землях сількогосподарського призначення на території Новогуйвинської се

Дата: 22.06.2022 15:46

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1028

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

від «15» червня 2022 року

Про створення комісії  з обстеження

санітарного стану полезахисних лісових

смуг, ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій, за межами населених пунктів

розташованих на землях сількогосподарського

призначення на території

Новогуйвинської селищної територіальної громади

Керуючись ч. 2 ст.2 ,ст.11, ч.6 ст.59, ч.1 ст. 73, п.1 ст.37  Закону   України  «Про місцеве самоврядування в Україні».  Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 22 липня  2020 року  № 650   з метою збереження полезахисних лісових смуг, організації охорони захисту насаджень від пожеж, незаконних рубок, пошкоджень, ослаблення, захисту від шкідників та хвороб, та іншого шкідливого впливу.

ВИРІШИЛА:

1. Створити  Комісію з обстеження санітарного стану полезахисних лісових смуг, ліквідації наслідків аварії, стихійного лиха, пошкоджених,  малоефективних,зріджених, відмираючи насаджень які втрачають свої захисні функції, та затвердити персональний склад комісії по посадам:

Голова комісії -  заступник селищного голови

Заступник голови комісії – депутат Новогуйвинської селищної ради

Секретар комісії – Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екології селищної ради

Члени комісії:

Начальник відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позивної роботи управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту.

Головний  спеціаліст  відділу містобудування, архітектури, житлового-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради

Землекористувач (або уповноважена особа) земельних ділянок.

Представник Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства, територіального органу  ( за згодою).

1. Затвердити наступний порядок проведення обстеження:

1. Складається акт з визначенням характеристики стану насаджень, причини їх пошкодження, всихання, стан полезахисних лісових смуг, необхідність проведення заходів відповідно до цих Правил.
  2. Акт обстеження складається у двох примірниках: Перший примірник - акта   зберігається в селищній раді,   другий примірник – у землекористувача. Копію акта обстеження землекористувачі надають органам Держекоінспекції.
  3. Видалення зелених насаджень здійснюється згідно ордеру на видалення зелених насаджень, затверджених виконавчим комітетом Новогуйвинської селищної ради
  4. Реконструктивні рубки проводяться з метою заміни малоефективних, зріджених, відмираючи насаджень, які втратили свої захисні функції .
  5. Відновлення незахисних лісових смуг здійснюється шляхом садіння сіянців, саджанців або висівання деревних порід.
  6. Зрізану деровину  використати на потреби Новогуйвинської  громади.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК