№ 1018 Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради

Дата: 22.06.2022 15:17

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1018

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

від  «15» червня  2022 р.

Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради

Керуючись ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку з невиконанням депутатом Головаковим Д.В. своїх депутатських обов'язків перед громадою та безпосередньо перед своїм виборчим округом, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області до депутата Головакова Д.В.  (додається).
  2. Доручити секретарю селищної ради підписати звернення.
  3. Надіслати це рішення до депутата Головакова Д.В.
  4. Опублікувати текст звернення в засобах масової інформації та на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                             Олександр ЛОВИНЮК

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Новогуйвинської селищної  ради

Житомирського району Житомирської області

до депутата Новогуйвинської селищної територіальної громади

Головакова Д.В.

Ми, депутати Новогуйвинської селищної територіальної громади, стурбовані ситуацією, яка сьогодні склалась з депутатським корпусом обраним до Новогуйвинської селищної ради 8 скликання.

Нас, депутатів, обирали жителі громади, і ми  є не лише представниками  інтересів Новогуйвинської селищної територіальної громади, а й виборців своїх виборчих округів. Ми зобов'язані виражати і захищати інтереси нашої територіальної громади та виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, які надані нам законом.

Проте Ви, Денисе Володимировичу, пройшли в депутати за списками проросійської партії ОПЗЖ, нехтуєте нормами закону, самоусунулись від виконання своїх депутатських обов'язків і перед громадою, і перед  виборцями, залишивши нашу громаду та державу у такий надважкий період, виїхавши за кордон, де  і на сьогодні продовжуєте перебувати.

В такий важкий для громади час депутати зобов'язані перебувати на своїх округах, бути поруч зі своїми виборцями, допомагати їм у вирішенні поточних проблем і здійснювати всебічну підтримку, а не ганебно відсиджуватись і ховатись за кордоном! Ви не повинні забувати про свій обов'язок перед Україною і продовжувати роботу - захищати інтереси людей, відстоювати державний суверенітет України, ідеї миру, демократії та прав людини.

Партія ОПЗЖ є посібником російської влади, яка  своєю проросійською ідеологією привела повномасштабну війну в нашу державу розв?язану російською федерацією.

Зважаючи на викладене вище та враховуючи зв?язки політичної структури (за списками якої Ви пройшли в депутати) з державою агресором ми закликаємо Вас, Денисе Володимировичу, публічно оголосити про складання своїх депутатських повноважень і вийти зі складу Новогуйвинської селищної ради.

Прийміть чоловіче, мужнє та вольове рішення і не соромте своїх батьків та дайте можливість працювати тим хто залишився на місці та бореться за суверенну та незалежну державу.

За дорученням депутатів

секретар Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області                                                          Олександр ЛОВИНЮК