№ 1016 Про звільнення від орендної плати у період воєнного стану

Дата: 22.06.2022 15:13

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1016

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

від  «15» червня 2022р.

Про звільнення від орендної плати

у період воєнного стану

Відповідно до законів України “Про правовий режим воєнного стану”,  “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 № 634 “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану”, враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій  з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 13.06.2022 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. У зв’язку з введенням воєнного стану на території України орендарі, що використовують майно комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області за договорами оренди, чинними станом на 24.02.2022р.:

- звільняються від орендної плати на період з 01.03.2022р. по 31.05.2022р., крім орендарів, що використовують нерухоме майно для розміщення аптек, банків та інших фінансових установ, банкоматів, терміналів самообслуговування, офісних приміщень та обладнання операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернету та орендарів, які отримали письмову згоду орендодавця на передачу орендованого майна в суборенду.

2. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та  господарського забезпечення  селищної ради (орендодавець) та балансоутримувачам комунального майна  провести відповідні перерахунки орендної плати без окремого рішення орендодавця.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                          Олександр ЛОВИНЮК