№ 1013 Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності за адресою: вул. Авіаційна, 59/1, смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, за результатами аукціону

Дата: 22.06.2022 15:08

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1013

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

від «15» червня 2022р.

Про продовження договору оренди

нерухомого майна комунальної власності

за адресою: вул. Авіаційна, 59/1, смт Озерне,

Житомирського району, Житомирської

області, за результатами аукціону

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», на підставі заяви Житомирської філії АТ «Укртелеком» про продовження договору оренди від 14.10.2002 №162/2002, довідки відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради від 26.01.2022 №16 та від 17.05.2022 №65, враховуючи зміни площі та адреси об’єкту оренди за наслідками технічної інвентаризації,  висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій  з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 13.06.2022 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти рішення про продовження договору оренди від 14.10.2002 №162/2002 - нежитлових приміщень житлового будинку, площею 43,2 кв.м. за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Озерне, вул. Авіаційна,59/1, за результатами проведення електронного аукціону.

2. Оголосити аукціон на продовження договору оренди, за результатами якого діючий договір оренди від 14.10.2002 №162/2002 може бути продовжений з існуючим орендарем АТ «Укртелеком» (код ЄДРПОУ 1184114), або укладений з новим орендарем.

3. Встановити наступні умови оренди нерухомого майна комунальної власності:

-  строк оренди - 5 років;

-  цільове призначення об’єкта оренди – надання телекомунікаційних послуг;

-  майно передається в оренду без права передачі в суборенду;

- розмір стартової орендної плати за місяць оренди (на підставі останньої місячної орендної плати, встановленої договором, що продовжується):

для електронного аукціону – 3247,27 грн- без ПДВ,

для електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 1623,64 грн без ПДВ,

для електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання пропозицій – 1623,64грн без ПДВ.

- на остаточну суму орендної плати нараховується податок на додану вартість, орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції.

4. Оприлюднити в електронній торговій системі (ЕТС) оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

5. Повідомити заявника АТ «Укртелеком» щодо прийняття рішення про продовження договору оренди та оголошення аукціону.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                              Олександр ЛОВИНЮК