№ 1012 Про закріплення на праві господарського відання та передачу на баланс КП«Озерне» Новогуйвинської селищної ради нерухомого майна

Дата: 22.06.2022 15:06

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1012

(двадцять сьома сесія восьмого скликання)

від  «15» червня 2022р.

Про закріплення на праві господарського

відання та передачу на баланс КП«Озерне»

Новогуйвинської селищної ради нерухомого

майна

Керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 78, статтею 136 Господарського кодексу України, з метою впорядкування використання нерухомого майна комунальної власності,  враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій  з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 13.06.2022 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним  підприємством «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код ЄДРПОУ - 35185011) із постановкою на баланс нерухоме майно комунальної власності:

-нежитлові приміщення першого поверху житлового будинку по вул. Авіаційна, 57 в смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, площею 270,8  кв.м.

2. Створити комісію по закріпленню на праві господарського відання та передачі на баланс комунальному підприємством «Озерне» Новогуйвинської селищної ради  нерухомого майна, визначеного в пункті 1 даного рішення (додаток 1).

3.  Комісії здійснити закріплення на праві господарського відання та передачу на баланс комунальному підприємству «Озерне» Новогуйвинської селищної ради нерухомого майна за актом приймання-передачі.

4. Укласти договір про закріплення (передачу) майна, що перебуває у комунальній власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, на праві господарського відання за комунальним підприємством «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (додаток 2).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                          Олександр ЛОВИНЮК