До уваги внутрішньо - переміщених осіб !!!

Дата: 22.06.2022 10:50

Новогуйвинська селищна рада бере участь у проекті «Гостинна Житомирщина», який реалізовується ГО “Волонтерський штаб Житомира”.

Цей проект стартує вже найближчим часом. Планується надавати допомогу внутрішньо-переміщеним особам (далі ВПО), які приїхали в Житомирську область з регіонів, що перебувають під окупацією російських військ або ведуться активні бойові дії.

Для отримання будь-якої адресної допомоги,  ВПО нашої громади з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької та Херсонської областей, можуть звернутися,  заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/y95qYWAoWtSpUYRJ6.

Після заповнення форми ВПО, відбувається формування відповідних списків, де буде організовано передачу адресної допомоги протягом одного місяця.