Відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 16.06.2022 16:16

16 червня 2022 року у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА.  На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено14 питань.

Першими розглядались питання розрахунку норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на 2022 рік та встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів смт Озерне по КП «Озерне».

Членами виконавчого комітету розглянуто питання надання дозволу на приватизацію квартири, постановку на квартирний облік та присвоєння адрес об’єктам  нерухомого майна.

Також затверджено перелік об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією рф на території Новогуйвинської селищної ради, визначено Уповноважених осіб у сфері призначення та виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, та внесено зміни у попередні рішення виконавчого комітету селищної ради.

Питання погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі  членами виконавчого комітету погоджено не було.