Вітання секретаря селищної ради з Днем медичного працівника!

Дата: 17.06.2022 09:12

Шановні лікарі та медичні працівники громади!

Напередодні,  Дня медичного працівника, прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Напевно немає людини, яка змогла б у своєму житті обійтися без допомоги лікаря. А тому ваша професія завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Ви запорука нашого здоров’я. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Спасибі, що ви є у нас, і незважаючи на воєнний стан в Україні ви на цілодобовій сторожі людського життя і ми завжди можемо звернутися до вас за допомогою та підтримкою! Дякую лікарям які перебувають на передовій і рятують життя нашим військовим, що захищають нашу державу!

З професійним святом вас!

Секретар селищної ради            Олександр ЛОВИНЮК