Відбулося засідання 27 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 15.06.2022 14:57

Сьогодні, 15 червня 2022 року в залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулася  чергова 27 сесія 8 скликання Новогуйвинської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА.

В роботі сьогоднішнього пленарного засідання взяли участь 22 депутати  із 26 та розглянуто 42 питання.

На початку засідання секретарем Новогуйвинської селищної ради було озвучено протокол засідання фракції Політичної партії «За майбутнє», щодо зміни уповноваженого від фракції, з депутата Кислицького О.Г. на Попова В.Г.

В результаті роботи сесії депутатським корпусом затверджено дві програми, а саме:

- Програму  надання шефської допомоги  підрозділам Національної гвардії України.

- Програму забезпечення національної безпеки на території  Новогуйвинської селищної територіальної громади  та діяльності  Житомирського районного відділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області на 2022-2023 роки, внесено зміни до чисельності  та структури апарату Новогуйвинської  селищної ради, до складу постійних комісій та до складу виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради.

Також депутатами одноголосно підтримано укладання двох Меморандумів про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою: один з  Муніципалітетом Лаздіяй Литовська Республіка та  другий з Повітовою Радою Димбовіца, Румунія.

Окрім того затверджено Положення про службу у справах дітей Новогуйвинської селищної ради у новій редакції, Положення про конкурс  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради, а також платні соціальні послуги, що надаються Центром надання соціальних послуг селищної ради.

Серед інших питань  розглянутих та затверджених депутатами, були земельні питання, питання затвердження протоколів електронного аукціону, продовження договорів оренди нерухомого майна комунальної власності та встановлення місцевих  податків та зборів на території  Новогуйвинської селищної ради  на 2023 рік.

Також на 27 сесії, було винесено питання «Щодо  звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради» до депутата Головакова Д.В. про складання ним депутатських повноважень та виходу зі складу депутатського корпусу Новогуйвинської селищної ради.