№94-ОД Про скликання засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 14.06.2022 15:42

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 14 червня 2022 року                                                                      № 94  - ОД

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 16 червня 2022 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.
  3.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  • Про погодження розрахунку норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на 2022 рік КП «Озерне».
  • Про встановлення  скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення для споживачів смт Озерне по КП «Озерне»
  • Про надання дозволу на приватизацію квартири.
  • Про затвердження перелiку об'єктiв,  пошкоджених внаслiдок бойових дій, спричинених збройною агресiєю росiйської федерацiї на території Новогуйвинської селищної ради, Житомирського району, Житомирської області.
  • Про погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі ФОП Гришкуну О.В.
  • Про відмову гр. Поповій К.Ф. у видачі ордера на житлову площу.
  • Про постановку на квартирний облік при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради гр. Костюка Ю.О.
  • Про внесення змін у рішення виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної ради від 19 травня 2022 року №519  «Про уточнення квартирного обліку   при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради».
  • Про визначення Уповноважених осіб у сфері  призначення та виплати компенсацій фізичним особам,  які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
  • Про затвердження розпорядження.
  • Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК