Діти – це наше майбутнє !!!

Дата: 08.06.2022 15:21

Фото без опису  Фото без опису

Діти – це наше майбутнє. Кожен навчальний день, тиждень, місяць і рік вчителі працюють над вихованням свідомої, соціальної, духовної, сформованої особистості. Але освітній процес – це не лише час навчання, а й канікул.

На базі Троянівського ліцею Новогуйвинської селищної ради організував свою роботу літній пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням

«Сонечко».

Фото без опису  Фото без опису

08 червня 2022 року в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням « Сонечко» пройшов День патріота під гаслом «З Україною в серці».

У всіх людей одна святиня.
                                                Куди не глянь, де не спитай.
                                                Рідніша їм своя пустиня,
                                                А ніж чужий в пустині рай.
                                                Їм красить все їх рідний край.
                                                Нема без кореня рослини,
                                                А нас, людей, – без Батьківщини!

В рамках дня заплановано та проведено вікторину – гру « Символи, обереги, традиції мого роду» , метою якої було закріплення знань учнів про Україну, її символи, традиції, впровадження елементів естетичного виховання, розвиток комунікативних та творчих здібностей.

Активними та енергійними діти були учасниками на  святі « Я – патріот», співали пісні та читали напам'ять вірші про Україну, в яких відчувалася любов до своєї домівки, Батьківщини.

Підсумком дня став конкурс малюнків « Моя квітуча Україна», діти малювали сонячну Україну із сонячним майбутнім у вигляді квітів, вінків, на який присіло відпочити і набратися сили сонечко.

Цікаво та насичено пройшов День патріота. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.