Вітання секретаря селищної ради з Днем журналіста!

Дата: 06.06.2022 09:58

Шановні українські журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня журналіста.

Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.

Шлях журналіста непростий, потрібно боротися з багатьма спокусами й знаходити лазівки в системі. Нехай же ваша інформація завжди буде найсвіжішою та найцікавішою!

У вас нема ніякої зброї, окрім паперу і ручки, – ви служите у ЗМІ, ви майстри гострого слова. Журналіст знає завжди про всі події й поспішає про них розповісти.

Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.

Миру нашій Україні.  Зі святом!

З повагою,

Секретар селищної ради                  Олександр ЛОВИНЮК