"Безпека на дорозі".

Дата: 31.05.2022 14:16

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпеки життєдіяльності. В Новогуйвинському закладі дошкільної освіти  «Дзвіночок» з 23.05. по 27.05.2022 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.

Вихованці нашого закладу поглибили свої знання про правила безпечної поведінки на дорозі, вчилися уникати небезпечних ситуацій, критично мислити при будь-яких обставинах на дорозі, берегти власне життя та життя оточуючих.

Педагоги надали консультації  для батьків та підготували пам’ятки на дану тематику. Батьки є активними помічниками педагогів у формуванні в дітей дисциплінованого поведінки на вулиці, дотримання ними правил безпеки. Тож разом із батьками намагаємося зробити все можливе, щоб захистити дітей від нещасних випадків на дорогах!