A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Вітаємо переможців обласного онлайн-конкурсу ватр «Слава Героям» роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 24.05.2022 09:26
Кількість переглядів: 459

 

Фото без опису

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

13.05.2022                                                                                                          № 70

 

Про підсумки проведення обласного

онлайн-конкурсу ватр «Слава Героям»

роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри

«Сокіл» («Джура»)

 

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах» (зі змінами), Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки від 04.10.2021 № 1063 «Про проведення у 2021/22 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», та наказу Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації  « Про проведення обласного  онлайн-конкурсу  ватр «Слава Героям» від 12.01.2022 №4, та з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Визнати переможцями та призерами обласного онлайн-конкурсу ватр («Слава Героям») (старша вікова група) в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвяченого  Збройним  Силам України і нагородити дипломами Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації серед закладів загальної середньої освіти:

за І місце:

Рій «Звягельська Січ» Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради (керівник Селіхов Ігор Олександрович);

Рій «Соколи» Овруцького ліцею імені Андрія Малишка Овруцької міської ради (керівник Шубан Микола Миколайович);

Рій «Житомирські Соколи» Загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського (керівник Римарчук Крістіна Сергіївна);

Рій «Чуднівська варта» Комунального закладу «Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради Житомирської області (керівник Бабушко Петро Семенович);

Рій «Козаки» Хорошівського ліцею № 1 Житомирської області (керівник Новосадов Григорій Савелійович).

 

за ІI місце:

Рій «Нескорені» Комунальної установи опорного закладу освіти «Барашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради» (керівник Демченко Володимир Євгенович);

Рій «Вільний птах» Городоцького ліцею Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області (керівник Гульчук Ганна Сергіївна);

Рій «Відважний» Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія-ліцей»    № 10 м. Бердичева Житомирської області (керівник Муравська Наталія Сергіївна);

Рій «Поліська Січ» Овруцького ліцею № 3 Овруцької міської ради

(керівники Мельникова Наталія Борисівна, Чернюк Наталія Юріївна);

Рій «Нащадки вільних» Левківського ліцею Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Погорелова Леся Василівна);

Рій «Патріот»  Брусилівського ліцею № 1 ім.І.І.Огієнка Брусилівської селищної ради (керівник Белінський Віктор В’ячеславович);

Рій «Чайка» Миропільського ліцею Житомирської області (керівники Пилипчук Максим Олександрович, Данилюк Олеся Іванівна);

 

за ІII місце:

Рій «Діти України» Коростенського міського колегіуму Житомирської області  (керівник Ісмаїлов Олег Аласович);

Рій «Захисники» Грозинського ліцею Коростенської міської ради (керівник Максимчук Василь Григорович);

Рій «Польова Січ» Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Василя Михайловича Кавуна (керівник Порхун Ольга Володимирівна);

Рій «Нічна варта» Коростенської загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 3 Житомирської області (керівник Жмаченко Юлія Валеріївна);

Рій «Поліські соколи» Комунальної установи опорного закладу освіти «Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області» (керівник Онопченко Сергій Григорович);

Рій «Побратим» Малинського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної» I-III ступенів (керівник Войдило Олександр Петрович);

Рій «Олевські бобри» Олевської гімназії Житомирської області (керівник Існюк Анатолій Васильович);

Рій «Древляни» Коростенського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 2 імені Володимира Сингаївського» Житомирської області (керівник Білошицька Анастасія Олександрівна);

Рій «Воля» Опорного закладу загальної середньої освіти «Романівська гімназія» Романівської селищної ради Житомирської області (керівник Кравець Світлана Володимирівна);

Рій «Орли» Хорошівського ліцею № 2 Житомирської області (керівник Черниш Олег Володимирович);

 

1.1. Середня вікова група:

за І місце:

Рій «Рій ім. І.Сірка» Ставищенської гімназії Брусилівської селищної ради (керівник Семенченко Юрій Петрович);

Рій «Нащадки козацької слави» Горщиківського ліцею Горщиківської сільської ради (керівник Петровська Наталія Вікторівна);

 

за ІІ місце:

Рій «Січовики» Коростенського міського ліцею Житомирської області (керівник Вознюк Вікторія Борисівна);

Рій «Патріоти» Бігунського ліцею Словечанської сільської ради (керівник Свинчук Сергій Миколайович)

Рій «Козацький герць» Черняхівського ліцею № 2 Черняхівської селищної ради (керівники Іванюха Тетяна Володимирівна, Суботіна Євгенія Володимирівна)

 

за ІІІ місце:

Рій «Бобренята» Олевської гімназії Житомирської області (керівник Існюк Анатолій Васильович);

Рій «Побратими» Левківського ліцею Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Міненко Світлана Миколаївна);

Рій «Непереможні» Озерненської гімназії Житомирського району Житомирської  області (керівник Суворіна-Шмідтке Марина Вікторівна);

Рій «Азов-Схід» Першотравенського ліцею Баранівської міської ради Житомирської області (керівник Башинський Вадим Адамович);

Рій «Кажани» Коднянського ліцею Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Бондар Людмила Анатоліївна);

Рій «Воля» Райгородського ліцею ім. Героя Радянського союзу В.К. Олійника Райгородської сільської ради Бердичівського району Житомирської області (керівник Базилівська Надія Миколаївна);

Рій «Нащадки козаків» Борщівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Радомишльської міської ради Житомирської області (керівник Кириченко Ніна Віталіївна);

 

2. Визнати переможцями та призерами обласного онлайн-конкурсу ватр («Слава Героям»), (старша вікова група) в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвяченого Збройним Силам України і нагородити грамотами Комунального закладу позашкільної освіти «Обласного Центру дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради:

Рій «Діти України» Листвинського ліцею Словечанської сільської ради (керівник Радкевич Дмитро Анатолійович);

Рій «Богунські соколята» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27             м. Житомира (керівник Остринський Олег Йосипович);

Рій «Нащадки козаків» Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням мов Житомирської області (керівник Ляшевська Жанна Михайлівна);

Рій «Кіборги» Ліцею № 5 імені Т.Г Шевченка Коростишівської міської ради (керівник Дорошенко Руслана Олександрівна);

Рій «Козацькі нащадки» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області (керівник Душинський Володимир Броніславович);

Рій «Козацькі звитяги» Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця Брусилівської селищної ради (керівник Зайченко Надія Миколаївна);

Рій «Українці» Станишівського ліцею Станишівської сільської ради  Житомирського району Житомирської області (керівник Денисенко Микола Федорович);

Рій «Поліська Січ» Лопатицької загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник Бідюк Анатолій Михайлович);

Рій «Веселий курінь» Словечанського ліцею Словечанської сільської ради      (керівник Грищук Андрій Сергійович);

Рій «Варта»  Комунальної установи «Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області» (керівник Данюк Віктор Петрович);

Рій «Юні козачата» Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Житомирської міської ради (керівник Сікач Тетяна Василівна);

Рій «Патріот» Пісківського ліцею Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Мурашевський Віктор Іванович);

Рій «СІЧ» Рихальського ліцею Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області (керівник Колесник Олександр Васильович);

Рій «Чорні запорожці» Любарського ліцею № 2 Любарської селищної ради Житомирської області (керівник Біленький Богдан Анатолійович);

Рій «Миротворець» Гордіївського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області (керівник Горчинський Богдан Станіславович);

Рій «Молода Січ» Комунальної установи «Середівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області» (керівник Ювхимович Лілія Володимирівна);

Рій «П’ятий курінь» Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (керівник Пєнишев Олександр Вікторович);

Рій «СІЧ» Житомирський екологічний ліцей № 24 (керівник Савчук Сергій Вікторович);

Рій «Стрільці» Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Радомишльська гімназія» Житомирської області (керівник Павлов Віктор Миколайович);

Рій «Отамани» Ліщинської гімназії Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Москвич Володимир Нестерович);

Рій «Чорні вовки» Чуднівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чуднівської міської ради Житомирської області (керівник Андрієвська Інна Юріївна);

Рій «Нащадки козаків» Овруцького ліцею № 4 Овруцької міської ради (керівник Гурін Світлана Миколаївна);

Рій «Золота булава» Рижанського ліцею Житомирської області (керівник Саух Микола Васильович);

Рій «Нескорені» Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Чайковська Олена Олександрівна);

Рій «Козацька сила» Комунальної установи «Сімаківський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області» (керівник Пелех Володимир Петрович);

Рій «Соколята» Ліцею № 25 м. Житомира (керівник Пєнишев Олександр Вікторович);

Рій «Майбутнє України» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19               м. Житомира (керівник Лемешик Поліна Василівна);

Рій «Джура Козацький» Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 21                м. Житомира (керівник Крисенко Сергій Федорович);

Рій «Астра» Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30           (керівник Нечипорук Вадим Петрович);

Рій «Фортуна» Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17       (керівник Баранов Василь Іванович);

Рій «Нащадки козаків» Озерненської гімназіії Житомирського району Житомирської області (керівник Суворіна-Шмідтке Марина Вікторівна);

Рій «імені Івана Сірка» Білківського ліцею «Ліцей Володимира Матвієнка» Ушомирської сільської ради (керівник Ніколайчук Іван Володимирович).

 

 

2.1. Середня вікова група:

Рій «Гопак» Луківської гімназії Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Хлань Аліна Миколаївна);

Рій «Гроза» Грозинського ліцею Коростенської міської ради (керівник Максимчук Василь Григорович);

Рій «Славні Запорожці» Коростківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти» Любарської селищної ради (керівник Топлюк Ірина Михайлівна);

Рій «Соколята» Рихальського ліцею Чіжівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області (керівник Колесник Олександр Васильович);

Рій «Джмелі» Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 27 м. Житомира (керівник Першко Яна Леонідівна);

Рій «Вільні люди» Малинської загальноосвітньої школи № 5 I-III ступенів (керівник Нечипоренко Олеся Анатоліївна);

Рій «Молодь України» Немиринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області (керівник Грабчак Валентина Петрівна);

Рій «Поліські соколи» Топорищенського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад             І-ІІІ ступенів» Житомирської області (керівник Цибель Олексій Степанович);

Рій «Чайка» Іванківської гімназії Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Гайдай Владислав Ігорович);

Рій «Гарячі перці» Березівський ліцей Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Григорчук Ірина Олександрівна);

Рій «Патріоти» Привітівського ліцею Любарської слищної ради Житомирсько області (керівники Софійчук Наталія Дмитрівна, Каленюк Надія Петрівна);

Рій «Майбутнє України» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19              м. Житомира (керівник Лемешик Поліна Василівна);

Рій «Патріоти» Хомутецької загальноосвітньої школи І-ІІІ (керівник Гончарук Анатолій Андрійович);

Рій «Козацький гурт» Зарічанської гімназії Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (керівник Некрашевич Юлія Іванівна);

Рій «Вільні побратими» Глибочицького ліцею Глибочицька сільської ради Житомирського району Житомирсько області (керівник Степанюк Оксана Віталіївна);

Рій «Козацькі шершні» Тетерівський ліцей Житомирського району Житомирсько області (керівник Мигдаль Альона Володимирівна);

Рій «Невгамовні» Миропільського ліцею Житомирської області (керівник Кущ Ольга Миколаївна).

 

  1. Визнати переможцями та призерами обласного онлайн-конкурсу ватр («Слава Героям»), в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвяченого  Збройним Силам України і нагородити дипломами Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти:

 

за І місце:

Рій «ДоброДій» Державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище» (керівник Отверченко Людмила Петрівна);

за ІІ місце:

Рій «Відчайдухи» Баранівського професійного ліцею (керівник Зінчук Василь Анатолійович

за ІІІ місце:

Рій «Блискавиця» Державного навчального закладу «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира»

(керівник Хом’як Григорій Іванович).

 

  1. Визнати переможцями та призерами обласного онлайн-конкурсу ватр («Слава Героям»), в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвяченого  Збройним Силам України і нагородити грамотами Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради:

Рій «Незламні» Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей» (керівник Машина Сергій Миколайович)

Рій «Кіборги» Державний навчальний заклад «Олевський професійний ліцей»

(керівник Попов Ігор Миколайович);

Рій «Патріот» Житомирський професійний ліцей Житомирської обласної ради (керівник Бондарчук Віталій Анатолійович).

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інноваційної діяльності-начальника відділу професійної (професійно-технічної) Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Салімоновича Ю. В.

 

Директор Департаменту         підпис існує           Наталія  ОСИПОВИЧ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь