№978 Про відшкодування різниці в тарифах

Дата: 09.05.2022 11:42

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 978

(двадцять шоста сесія восьмого скликання)

від  «02» травня 2022 р.

Про відшкодування різниці в тарифах

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, розглянувши листи Новогуйвинського ВЖРЕКП та КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, на виконання Програми «Відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству «Озерне» та Новогуйвинському ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради на послугу постачання теплової енергії для населення на 2022 рік», враховуючи рішення виконавчого комітету «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії» та висновки та рекомендації постійних комісій селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та з питань планування, бюджету та фінансів від 26.04.2022р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Направити кошти з вільного залишку бюджету селищної територіальної громади, який утворився станом на 01.01.2022 року, в сумі 735 541,00 (сімсот тридцять п’ять тисяч п’ятсот сорок одна гривня) грн. на відшкодування різниці в тарифах, що виникла між розміром економічно обгрунтованого тарифу та тарифом, що застосовується для населення, встановленого рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, а саме: для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради – для проведення розрахунків з ГК «Нафтогаз Трейдінг», та перерахувати на рахунок UA 863052990000026000046404232, ЄДРПОУ 35185011 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» відкритий на юридичну особу КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради.
  2. Направити кошти за рахунок перерозподілу коштів бюджету селищної територіальної громади, який утворився станом на 01.01.2022 року, в сумі 253 079,00 грн. (двісті п’ятдесят три тисячі сімдесят дев’ять гривень) на відшкодування різниці в тарифах, що виникла між розміром економічно обгрунтованого тарифу та тарифом, що застосовується для населення, встановленого рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, а саме: для Новогуйвинського ВЖРЕКП –для проведення розрахунків з ГК «Нафтогаз Трейдінг», та перерахувати на рахунок UA 403348510000000000260016926, ЄДРПОУ 30273396 в АТ ПУМБ відкритий на юридичну особу Новогуйвинське ВЖРЕКП.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Секретар селищної ради                                                         Олександр ЛОВИНЮК