Дата: 09.05.2022 11:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 972

(двадцять шоста сесія восьмого скликання)

від  «02» травня 2022 р.

Про внесення змін в Додаток 1 до

рішення 9 сесії Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

від 24.06.2021 №309 Про внесення

доповнень до Переліку першого типу

об'єктів оренди комунальної власності

селищної ради та затвердження Переліку другого

типу об'єктів оренди комунальної власності

селищної ради» з урахуванням змін, внесених рішення 12 сесії

Новогуйвинської селищної ради 8 скликання від 13.09.2021

№584  та затвердження умов оренди

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. №483, на підставі довідки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради від 14.01.2022 №49, враховуючи  зміни площі та адреси об’єкту оренди за наслідками технічної інвентаризації,  висновки та рекомендації постійних комісій 20.04.2022 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в Додаток 1 до рішення 9 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області  8 скликання від 24.06.2021 №309 «Про внесення доповнень до Переліку першого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради та затвердження Переліку другого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради» з урахуванням змін, внесених рішення 12 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання від 13.09.2021 №584, а саме:

- пункт 16 Додатку 1  викласти у такій редакції: балансоутримувач – Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, адреса  приміщення (будівлі) – Житомирська область, Житомирський район, с. Пряжів, вул. Партизанська. 10, площа 33,8 кв.м.

2. Прийняти рішення про передачу в оренду на аукціоні нерухоме майно комунальної власності - нежитлове приміщення будівлі ФП, площею 33,8 кв.м., що перебуває на балансі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради та знаходиться за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Пряжів, вул. Партизанська, 10.

3.Затвердити умови оренди нерухомого майна комунальної власності зазначеного в пункті 2 цього рішення:

- строк оренди - 5 років з дня набрання чинності договору оренди;

- цільове призначення об’єкта оренди - розміщення відділення поштового зв’язку;

- майно передається в оренду без права передачі в суборенду;

- стартова орендна плата за місяць оренди:

для електронного аукціону – 641,52 грн- без ПДВ,

для електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 320,76рн без ПДВ,

для електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання пропозицій – 320,76 грн без ПДВ.

На остаточну суму орендної плати нараховується податок на додану вартість. Орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції.

4 Оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про передачу в оренду нерухомого майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар  селищної ради                                                 Олександр ЛОВИНЮК