Шановні мешканці Новогуйвинської селищної територіальної громади!

Дата: 08.05.2022 07:00

Шановні мешканці Новогуйвинської селищної територіальної громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення!

В цей день ми вшановуємо подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу, висловлюємо повагу, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни. Ми вшановуємо наших визволителів, які героїчно вибороли наше право вільно жити на рідній землі, які разом з солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни Європи.

Знаючи, якою великою ціною у ті роки завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це  високий приклад для наслідування. Цей день є  нагадуванням про те, що немає більшої цінності, ніж життя на рідній вільній землі!

На привеликий жаль сучасні ж реалії додали до цієї дати пекучий біль, сум і гіркоту втрат тисяч  життів  мирних жителів та військових, через війну розв’язану російською федерацією проти нашої держави. І це  найважче випробування за часи нашої незалежності – випробування на єдність та територіальну цілісність. Сьогодні, коли на по всій території  України точиться запекла війна, День пам’яті та примирення має особливе значення!

Вічна пам’ять і слава визволителям, які зі зброєю в руках  захистили свободу і незалежність нашої країни!

Дякую всім військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім громадянам, які сьогодні стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави!

Слава Україні!

Секретар селищної ради                                                          Олександр Ловинюк