У Новогуйвинській селищній раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2022 14:08

26 квітня 1986 року – одна з найтрагічніших дат в історії людства. Чорнобиль не має минулого часу. Він промовисто нагадує про себе щодня численними проблемами в різних сферах суспільства, у долі мільйонів людей, житті кожного з нас.  Ядерний розпад має свою, добре відому науці пролонгованість в часі й просторі, а готових програм щодо подолання наслідків подібних катастроф не існує.

26 квітня об 11 годині біля меморіалу «Тим, кому завдячуємо життям» в смт Новогуйвинське, відбувся урочистий мітинг.

Представники селищної ради, Житомирської районної військової адміністрації, ГО «Союз ліквідації Чорнобиля», ліквідатори аварії на ЧАЕС, рідні загиблих, представники депутатського корпусу селищної  ради, та небайдужі вшановували подвиг героїв-ліквідаторів.

У пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, священики відслужили чин панахиди.. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Після урочистої частини в Будинку культури смт Новогуйвинське відбувся концерт реквієм  на патріотичну тематику.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію!