Привітання секретаря селищної ради з Великоднем

Дата: 24.04.2022 06:00

Фото без описуСьогодні по всій Україні, в усіх її церквах та храмах,  ми зустрічаємо світле свято Воскресіння.

Великдень – це перемога віри над безнадією, спасіння над безвихіддю, добра над злом і торжество життя над смертю.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам'ятати нам сьогодні – в час нелегких   випробувань через підступну війну росії проти нашої держави.

Сьогодні ми всі маємо бути як одна велика родина. У всіх нас є справжня надія на перемогу життя над смертю. Ми вдячні кожному, хто беріг наш спокій у Великодню ніч, і хто  не лише в цей святковий день стоїть на сторожі миру, а й 60 днів поспіль захищає мирне небо над нашими містами та селами.

Ми віримо і знаємо, що відстоїмо свою Україну, зробимо її по-справжньому могутньою і квітучою!

Нехай у світле свято Христового Воскресіння здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії і прагнення. Нехай радість  увійде у кожний дім, кожну родину, наповнить наші душі та серця найсвітлішими духовними скарбами: любов’ю, співчуттям і терпимістю.

Пам'ятайте, війна обов’язково закінчиться, бо ми прагнемо миру, на нашому боці Справедливість і Господь.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Секретар селищної ради                                              Олександр Ловинюк