Зупиніть смерть українських дітей!

Дата: 22.04.2022 11:36

Сьогодні, 22 квітня, біля приміщення Новогуйвинської селищної ради проведено акцію «Зупиніть смерть українських дітей».

Подібні акції відбудуться сьогодні у різних куточках і України, і світу. Метою такої акції є вкотре привернути увагу до долі українських дітей, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Взуття та іграшки є символом  того, що 208 діток через безжальну війну росії  так і не стануть  дорослими….

На сьогодні, за офіційними даними, за 58 днів повномасштабного вторгнення російські війська безжально вбили 208 українських дітей. Ці дітки стали ангелами, які охороняють небо України. В цій цифрі не враховано втрати у Маріуполі, який постійно перебуває під нещадними обстрілами. Кількість смертей щодня збільшується через геноцид, який вчиняє ворог над українськими людьми.

Діти – це майбутнє країни, майбутнє нації і коли їх вбивають просто так – це звірство, це дикість. Цього не має бути…